Poszukujesz profesjonalnego serwisu?

Jeśli tak, Twoje poszukiwania już są zakończone. Na nasze łamy nie ma prawa prześlizgnąć się żadna witryna, która by nie była niezawodna. Nie pozwolimy na to!

Pokoje Zakopane

Pensjonat Zakopane to miejsce tak cudowne i niezapomniane, że każdy koto przyjeżdża po raz pierwszy, wraca tutaj każdego roku na urlop. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ośrodka, gdzie na stronie internetowej widać pokoje Zakopane i ich wyposażenie. Udostępniamy Państwu noclegi w Zakopanem przez cały rok, a pokoje Zakopane znajdują się na trzech piętrach w różnych klasach wyposażeniowych. Posiadamy pokoje Zakopane lux, standard oraz rodzinne, z czego te ostatnie położone są na poddaszu, aby rodziny z dziećmi miały zagwarantowany komfort i spokój. Dodatkowo posiadamy w ośrodku salę konferencyjną oraz restaurację, a wszystkie obiekty są do Państwa dyspozycji.

Adres witryny: marymont-sggw.pl

Odsłon wpisu: 18190

Kliknięć: 10950

Page Rank: n/a

Punktów w rankingu: 4

Oceń potal:

1 2 3 4 5 6

Tagi: pokoje Zakopane, Zakopane noclegi, apartamenty Zakopane, pensjonat Zakopane, hotele w górach, pokoje Kościelisko, wypoczynek Zakopane, Tatry noclegi, hotel Zakopane

Komentarze (0)  •  Data dodania 2014-04-24  • 

Opinia o firmie